Botoks, powiększanie ust, lipoliza iniekcyjna i lifting twarzy - Chełm - Gabinet "W punkt" 

+48 535 255 554

Medycyna estetyczna twarzy

Sprawdź cennik

 

Coraz większa liczba osób sięga po zdobycze medycyny estetycznej – wizyta w gabinecie specjalisty może przyczynić się do redukcji zmarszczek oraz przeciwdziałać procesom starzeniowym skóry. Pacjentów, którzy chcą wypróbować działanie zabiegów na twarz, zapraszamy do naszego gabinetu w Chełmie.

W naszej placówce zajmujemy się pielęgnacją oraz odmładzaniem różnych części ciała. Jednymi z najczęściej wykonywanych przez nas działań, są zabiegi na twarz. To właśnie na niej najszybciej uwidaczniają się zmiany związane ze starzeniem się organizmu. Naszym pacjentkom i pacjentom oferujemy m.in. lifting twarzy, botoks, usuwanie zmarszczek palacza czy lipolizę iniekcyjną. W swojej pracy korzystamy także z nici liftingujących oraz radiofrekwencji mikroigłowej, która wspomaga procesy odnowy skóry.

Do naszego gabinetu zgłaszają się także pacjenci, którzy chcą się pozbyć rozszerzonych porów oraz zredukować widoczność zaskórników. Dysponujemy technologiami, przy użyciu których możliwe jest zamykanie porów. Pomagamy także w pozbyciu się kurzajek – usuwamy je poprzez metodę wypalania. Wypalanie może mieć korzystny wpływ na wygładzenie i wyrównanie skóry twarzy. Oferujemy także zabiegi upiększające, takie jak powiększanie ust oraz botoks. Zamykanie porów, wypalanie kurzajek, usuwanie zmarszczek palacza, zakładanie nici liftingujących, radiofrekwencja mikroigłowa, lipoliza iniekcyjna, powiększanie ust – wszystkie te oraz inne zabiegi w naszym gabinecie w Chełmie przeprowadza lekarz specjalista.

Zachęcamy Państwa do umawiania wizyt. Wspólnie ustalimy, jakie mają Państwa oczekiwania oraz która z polecanych przez nas metod będzie najwłaściwsza w Państwa przypadku.