Powiększanie penisów, rewitalizacja i obkurczanie pochwy - ginekologia i urologia estetyczna - Gabinet "W punkt" 

+48 535 255 554

Ginekologia i urologia estetyczna

Sprawdź cennik

 

Ginekologia oraz urologia estetyczna to dział medycyny, który ma na celu poprawę estetyki, leczenie dolegliwości oraz ułatwianie pacjentom codziennego funkcjonowania. W naszym gabinecie ginekologii estetycznej w Chełmie prowadzimy konsultacje oraz zabiegi dla kobiet i mężczyzn, którzy pragną poprawić wygląd oraz rozwiązać problemy w obrębie pochwy i penisa.

Ginekologia oraz urologia estetyczna oferuje wachlarz zabiegów, z których cześć przeprowadzimy w naszym gabinecie w Chełmie. Nasi pacjenci mogą skorzystać m.in. z metod rewitalizujących oraz obkurczających pochwę. Pomagamy także kobietom, które skarżą się na suchość stref intymnych oraz siłowe nietrzymanie moczu np. wskutek przebytego porodu siłami natury. Leczenie dolegliwości urologicznych, suchości pochwy, rewitalizacja i obkurczanie narządów wykonywane są w naszym gabinecie przez lekarza specjalistę. Na życzenie pacjentek wykonujemy także zabiegi powiększania punktu g. Powiększanie punktu g potrafi poprawić satysfakcję ze współżycia oraz korzystnie wpłynąć na relacje seksualne z partnerem.

Nasz gabinet w Chełmie zachęca do wizyt także pacjentów, którzy chcą powiększyć penisa. Zabieg polega na wstrzykiwaniu kwasy hialuronowego i jest wykonywany w miejscowym znieczuleniu. Zachęcamy do kontaktu oraz umawiania konsultacji, w trakcie których zdiagnozujemy problem i poszukamy rozwiązania.