O mnie - gabinet medycyny estetycznej - Chełm - Gabinet Lekarski "W punkt" 

+48 535 255 554

Gabinet Lekarski dr Maria Domańska

Medycyna Estetyczna-  z miłości do ludzi i piękna

 Kim jestem?

Jestem lekarzem specjalizującym się w Anestezjologii i Intensywnej Terapii, moją drugą pasją jest Medycyna Estetyczna oraz Ginekologia Estetyczna.
Studia na wydziale lekarskim ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
Pracuję na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Szpitalu Specjalistycznym w Chełmie, jak również pełnię dyżury w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Szpitalu im. Jana Pawła II w Zamościu oraz w Stacji Ratownictwa Medycznego w Chełmie i Krasnymstawie.

  Dlaczego medycyna estetyczna?

Zamiłowanie do medycyny estetycznej zrodziło się u mnie już na studiach. Od tamtego czasu zgłębiam wiedzę na temat profilaktyki i możliwości odwrócenia procesów starzenia , poprawy jakości skóry oraz uzupełniania składników niezbędnych do utrzymania prawidłowego napięcia, których z biegiem  lat drastycznie ubywa.

 

Głównym celem gabinetu jest poprawa wyglądu, samopoczucia oraz samooceny moich pacjentów. Korzyści z wykonywanych zabiegów to  zdrowy i  zadbany wygląd oraz satysfakcja z życia.

 Zabiegi są skierowane zarówno do pań jak i do panów.

 Wszyscy pacjenci są objęci konsultacją przygotowującą do zabiegu oraz 24 godziną opieką pozabiegową wliczoną w cenę zabiegu.

 Leczenie estetyczne

 To nawilżanie, poprawa elastyczności skóry czyli odmłodzenie bez efektu sztucznej maski